Categorieën
Kickboksen MMA nieuws

K-1 Legends Gala: Hari versus Ignashov uitslagen

Afgelopen vrijdag vond min of meer live op RTL7 het Legend Gala plaats. Grootste blikvanger hier was natuurlijk Badr Hari, die tenmidden van allerlei justitieel geneuzel zijn opwachting maakte versus Alexey Ignashov.

Tam toernooi
Helaas waren niet alle partijen even spectaculair. Naast Hari (in een superfight weliswaar) maakte “onze” Melvin Manhoef zijn opwachting in het toernooi tegen Zabit Samedov, de man die onlangs Hari nog op TKO versloeg. Manhoef is normaal niet te stuiten qua agressie en explosiviteit, maar hij ging wijselijk de slagenwisseling niet aan met Samedov, die over een zeer goede kin beschikt.

Helaas voor Manhoef won Samedov, die meer deed en actiever en accurater was, hierdoor op punten en ging Samedov door. Ware het niet dat hij door een snee niet verder kon en daardoor alternate Pavel Zhuravlev in de finale kwam, gezien hij zijn partij op KO won in de eerste ronde.

Verrassende tegenstander van Zhuravlev was Agron Preteni, een Kroaat die onverwacht won van een wat passieve Andrei Stoica, toch niet de eerste de beste.

Hij kon zijn prestatie echter niet herhalen tegen de bruut Zhuravlev, een dubbelgespierde dark horse waar we zeker in de toekomst nog iets van gaan horen. Zhuravlev wint uiteindelijk dus het toernooi en neemt de hoofdprijs van 100.000 dollar mee naar huis! Terecht, want niet alleen was Zhuravlev de beste van de avond, hij bracht ook als een van de weinigen wat spektakel in het geheel.

Main event helaas niet veel beter
Voor het gros van de (Nederlandse) kijkers was het main event natuurlijk Badr Hari tegen Alexey Ignashov, ook wel de Red Scorpion genoemd. Dit was de derde keer dat de heren het tegen elkaar opnamen: in 2003 won Ignashov op KO, in 2010 won Hari op punten.

Helaas zagen we een onkarakteristiek tamme Hari en een zeer passieve Ignashov. We weten van Ignashov dat hij zeer wisselend presteert, en dit was weer zo’n avond dat ie liever in de kroeg zat, zo leek het wel. De eerste anderhalve ronde deed Ignashov werkelijk letterlijk niets en  Hari was niet bij machte daar iets van formaat tegenover te stellen. In de tweede helft van de tweede ronde en in de derde ronde werd de Red Scorpion dan eindelijk wakker en deelde hij wat counters uit, maar veel effect had het allemaal niet. Hari won wel op punten maar daar is dan ook alles mee gezegd.

Een reeks partijen om snel te vergeten als je het mij vraagt. Enige lichtpuntje voor mij was Zhuravlev, een technische beuker die we nog gaan zien.

Wacht even …er was ook nog MMA
Voordat ik het vergeet; er waren ook nog een aantal MMA superfights. Zoals ook bij kickboksen was hier weinig “super” aan maar we zagen Mirko CroCop nog wel verliezen van Alexey Oleynik (wie? inderdaad). Hij verloor in de eerste ronde op neck crank of all things. Pijnlijk om te zien, het afglijden van Mirko wordt nu wel erg zichtbaar.

Grappig feitje was ook nog dat Frank Mir, Jon Jones en Alistair Overeem de ring betraden omdat…geen idee eigenlijk. Er gaan blijkbaar geruchten dat Alistair ooit in deze organisatie gaat vechten. Gezien de kwaliteit die hier nu rondloopt zou ik zeggen; doe het alsjeblieft niet Alistair!

Door mmacentral

Spreading the MMA word in NL.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.