Een interessant gevecht is aangekondigd voor 29 december: middleweight contenders Tim Boetsch en Chris Weidman gaan het tijdens UFC 155 tegen elkaar opnemen.
Interessant omdat Tim Boetsch sinds zijn move naar de middleweight divisie goed bezig is met een win over Yushin Okami als meest indrukwekkende resultaat. Daarnaast is Chris Weidman nog ongeslagen in zijn MMA carriere, met onlangs nog een indrukwekkende KO win tegen Mark Munoz, ook niet de eerste de beste.
Daarnaast is de verwachting dat tijdens dit evenement Junior Dos Santos het (voor de tweede keer) op gaat nemen tegen Cain Velasquez. Een leuke pot is wellicht ook Chael Sonnen, die terugkeert naar de Lightheavyweight divisie, tegen Forrest Griffin, in wat wellicht Griffin zijn laatste gevecht gaat zijn.
Wie wint er volgens jullie? Tim ” The Barbarian” Boetsch of Weidman? Kan Velasquez deze keer wel een vuist maken of niet? Is Sonnen te klein voor LHW of is Griffin qua skills een maatje te klein?
Let us know in de comments!