Categorieën
MMA nieuws

World Series of Fighting: Spong wint!

Afgelopen zaterdagnacht was de eerste editie van the World of Series of Fighting, waarvan K-1 legende Ray Sefo de directeur is. De belangrijkste resultaten vind je hieronder!

Spong wint debuut
Het leukste nieuws was dat ‘onze’ Tyrone Spong geen enkele moeite had met zijn tegenstander in zijn eerste MMA partij. Hij stond in de “decagon”  tegenover Travis Bartlett, (7-2 in MMA) en had geen enkele moeite met deze vechter. Van meet af aan schopte hij Bartlett al tegen het canvas met een mooie head kick, een indicator van hetgeen wat nog ging komen. Bartlett bleef tegen de cage aan hangen, wat een uitnodiging voor Spong was om helemaal los te gaan. Trappen, stoten, knieën, alles passeerde wel de revue. Uiteindelijk kwam de KO via een harde rechtse directe. Een mooi debuut voor Spong met een KO in de eerste ronde!

Arlovski is het nog niet verleerd
Wie ook overtuigde was oud UFC champ en heavyweight MMA vechter Andrei Arlovski. Hij nam het op tegen Devin Cole in de heavyweight headliner. Cole leek het idee te hebben om Arlovski tegen de cage te drukken en er een uitputtingslag van te maken. Hij schoot echter op alle fronten tekort en zijn eerste takedown poging, nadat Arlovski Cole had gecontroleerd met goed voeten en handenwerk, faalde dan ook. Vanaf dat moment begon Arlovski eigenlijk aan het einde van de gevecht en hij legde Cole neer met een rechtse stoot. Een paar hammerfists later en Arlovski had zijn vierde overwinning op rij binnen; TKO in de eerste ronde voor de Pitbull.

Rumble Johnson wint ook
Anthony ‘ Rumble’  Johnson stelde ook niet teleur. D.J. Linderman liep tegen een KO aan, ook in de eerste ronde, wederom door een rechtste directe. Tot de fight-ending-stoot had Johnson veruit het betere van de partij. Hij wisselde harde stoten af met snerpende low kicks en Linderman had hier simpelweg geen antwoord op. Johnson had het nog wel even moeilijk toen Linderman hem in het oog prikte, maar herstelde snel. Linderman dacht gebruik te kunnen maken van de verzwakte Johnson, maar dat was een grote fout; hij liep recht tegen de stoot aan en ging face-first tegen het canvas. KO voor Johnson in de eerste ronde.

 

Door mmacentral

Spreading the MMA word in NL.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.